Section Library (1.1.1) - en to bg translation catalogue (11 entries)

en: Type
bg: Тип

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Filter
bg: Филтър

en: Authored by
bg: Написано от

en: Template
bg: Шаблон

en: Add template
bg: Добавяне на шаблон
