Section Library (1.1.1) - en to kk translation catalogue (9 entries)

en: Type
kk: Тип

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Authored by
kk: Автор
