Section Library (1.1.1) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Reset
sv: Återställ

en: Image
sv: Bild

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Section
sv: Sektion

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Filter
sv: Filtrera

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: Template
sv: Mall

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Add section
sv: Lägg till sektion

en: Changed
sv: Ändrad

en: Sections
sv: Sektioner

en: Offset
sv: Kompensera

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Operations links
sv: Länkar till funktioner

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
