Section Library (1.1.2) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Filter
jv: Saring

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Entity ID
jv: ID Entiti

en: Asc
jv: Urut Maju
