Section Library (1.1.2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Type
lt: Tipas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Section
lt: Sekcija

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Template
lt: Šablonas

en: Add template
lt: Pridėti šabloną

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
