Section Library (1.1.2) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Type
ps: بڼه

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: Page
ps: پاڼه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: - All -
ps: - ټول -
