Section Library (1.1.2) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Type
uk: Тип

en: Reset
uk: Скинути

en: Image
uk: Зображення

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Section
uk: Розділ

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Filter
uk: Фільтр

en: Authored by
uk: Автор

en: Desc
uk: Спад

en: Template
uk: Шаблон

en: Add template
uk: Додати шаблон

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Add section
uk: Додати секцію

en: Changed
uk: Змінено

en: Sections
uk: Розділи

en: Offset
uk: Зміщення

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
