Section Library (1.1.2) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Type
vi: Kiểu

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Image
vi: Ảnh

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Section
vi: Phần

en: ID
vi: Mã

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Page
vi: Trang

en: Filter
vi: Lọc

en: Authored by
vi: Tạo bởi

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Template
vi: Mẫu

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
