Section Library (1.2.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Type
ku: جۆر

en: Image
ku: وێنە

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن
