Section Library (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: Image
da: Billede

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Section
da: Sektion

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Authored by
da: Skrevet af

en: Desc
da: Faldende

en: Template
da: Skabelon

en: Add template
da: Tilføj skabelon

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Add section
da: Tilføj sektion

en: Changed
da: Ændret

en: Sections
da: Sektioner

en: Offset
da: Forskydning

en: Entity type
da: Entity-type

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Operations links
da: Redigeringslinks

en: Asc
da: Stigende

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
