Section Library (1.2.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Type
el: Τύπος

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Entity ID
el: ID οντότητας
