Section Library (1.2.2) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Type
ka: ტიპი

en: Image
ka: სურათი

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Authored by
ka: ავტორი
