Section Library (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Type
ru: Тип

en: Reset
ru: Сбросить

en: Image
ru: Изображение

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Section
ru: Раздел

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: Filter
ru: Фильтр

en: Authored by
ru: Автор

en: Desc
ru: По убыванию

en: Template
ru: Шаблон

en: Add template
ru: Добавить шаблон

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Add section
ru: Добавить раздел

en: Changed
ru: Изменение

en: Offset
ru: Пропустить

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Operations links
ru: Ссылки операций

en: Entity ID
ru: Идентификатор сущности

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Layout Builder
ru: Конструктор макета

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.

en: Import from Library
ru: Импортировать из библиотеки

en: Add this template to library
ru: Добавить этот шаблон в библиотеку

en: Section Library
ru: Библиотека разделов

en: Layout Builder Library
ru: Библиотека конструктора макетов

en: Source content
ru: Исходное содержимое

en: No templates are available.
ru: Нет доступных шаблонов.

en: Find and manage section library templates
ru: Найти и управлять шаблонами библиотеки разделов
