Section Library (2.0.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Image
cs: Obrázek

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Authored by
cs: Autor

en: Template
cs: Šablona

en: Changed
cs: Změněno

en: Entity type
cs: Typ entity

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Entity ID
cs: ID entity
