Section Library (2.0.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Type
et: Liik

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Section
et: Sektsioon

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Template
et: Mall

en: Changed
et: Muudetud

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: - Any -
et: - Kõik -

en: Entity ID
et: Olemi ID
