Section Library (2.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Image
ug: سۈرەت

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: Template
ug: ئەندىزە
