Section Library (2.0.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Type
bs: Tip

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Preview
bs: Pregled

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: - Any -
bs: - Bilo koji -
