Section Library (2.0.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Type
fi: Tyyppi

en: Image
fi: Kuva

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Section
fi: Osio

en: Created
fi: Luotu

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Sections
fi: Osiot

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Entity ID
fi: Entiteetin ID
