Section Library (2.0.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Type
fil: Uri

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan

en: Preview
fil: Masdan muna

en: Created
fil: Inilikha
