Section Library (2.0.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Type
hr: Vrsta

en: Image
hr: Slika

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Preview
hr: Pregled

en: Section
hr: Sekcija

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: Template
hr: Predložak

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta
