Section Library (2.0.1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Type
is: Gerð

en: Image
is: Mynd

en: Settings
is: Stillingar

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Preview
is: Forskoða

en: Created
is: Stofnað

en: Authored by
is: Höfundur

en: Template
is: Sniðmát
