Section Library (2.0.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Preview
km: មើល​ជា​មុន

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​
