Section Library (2.0.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Type
mn: Төрөл

en: Image
mn: Зураг

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Created
mn: Үүссэн

en: Authored by
mn: Зохиосон
