Section Library (2.0.1) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Image
nn: Bilete

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av
