Section Library (2.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Type
os: Тип

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Preview
os: Развæлгъау фенд
