Section Library (2.0.1) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Template
ro: Șablon

en: Changed
ro: Schimbat

en: Entity type
ro: Tip de entitate

en: - Any -
ro: - Oricare -

en: Entity ID
ro: ID-ul entității
