Section Library (2.0.1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: - Any -
sl: - Vse -
