Section Library (2.0.1) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Image
ta: படம்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Authored by
ta: எழுத்தாளர்

en: Template
ta: முன் வடிவு

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Entity ID
ta: உருப்படி குறி
