Section Library (2.0.1) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Type
te: రకం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Created
te: సృష్టితం

en: - Any -
te: - ఏదైనా -
