Section Protection (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: User ID
ka: მომხმარებლის ID

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Roles
ka: როლები

en: Users
ka: მომხმარებლები
