Sector Distribution (10.3.0-beta1) - en to cs translation catalogue (91 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Moderated content
cs: Moderovaný obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Language
cs: Jazyk

en: Action
cs: Akce

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Message
cs: Zpráva

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Feed
cs: Zdroj

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Help
cs: Nápověda

en: True
cs: Pravda (True)

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Picture
cs: Obrázek

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: All
cs: Vše

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Heading
cs: Záhlaví

en: Display options
cs: Možnosti zobrazení

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Messages
cs: Zprávy

en: author
cs: autor

en: or
cs: nebo

en: Content settings
cs: Nastavení obsahu

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Tabs
cs: Záložky

en: Anonymous user
cs: Anonym

en: Apply
cs: Použít

en: Blocks
cs: Bloky

en: Global
cs: Globální

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Authenticated user
cs: Přihlášený uživatel

en: Administrator
cs: Administrátor

en: Offset
cs: Posun

en: and
cs: a

en: Embed
cs: Vložit

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: of
cs: z

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: Filter by type
cs: Filtr podle typu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Your virtual face or picture.
cs: Váš avatar nebo profilový obrázek.

en: Critical
cs: Kritický

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Main page content
cs: Obsah hlavní stránky

en: Full content
cs: Plný obsah

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
cs: Použijte tagy pro seskupení článků podle podobných témat v katergoriích

en: Add custom block
cs: Přidat vlastní blok

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Large (480×480)
cs: Velký (480x480)

en: Medium (220×220)
cs: Střední (220x220)

en: Default medium date
cs: Výchozí střední formát data

en: Default short date
cs: Výchozí krátký formát data

en: Basic block
cs: Základní blok

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
cs: Obsah přiřazený k určitému termínu taxonomie.

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
cs: Pro hlavní stranu zatím neexistuje žádný obsah. Instrukce pro přidání obsahu najdete v <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">uživatelské příručce</a>.
