Sector Distribution (10.3.0-beta1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Language
ga: Teanga

en: View
ga: Féach ar

en: Picture
ga: Pictiúr

en: or
ga: nó

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: and
ga: agus
