Sector Distribution (10.3.0-beta1) - en to mr translation catalogue (38 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Moderated content
mr: नियंत्रित मजकूर

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Language
mr: भाषा

en: Action
mr: कृती

en: On
mr: वर

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Message
mr: संदेश

en: Link
mr: दुवा

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Help
mr: मदत

en: True
mr: सत्य

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Summary
mr: संक्षेप

en: View
mr: बघा

en: Audio
mr: ध्वनी

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: Picture
mr: चित्र

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Off
mr: बंद

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Filter
mr: गाळणी

en: Anonymous
mr: अज्ञात

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Unpublished
mr: अप्रकाशित

en: Published status
mr: प्रकाशन अवस्था
