Sector Distribution (10.3.0-beta1) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Language
os: Æвзаг

en: Action
os: Архайд

en: Last updated
os: Фæстаг сногдзинад

en: Tags
os: Тегтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Message
os: Хъусинаг

en: Image
os: Сурæт

en: Taxonomy term
os: Таксономийы термин

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Default
os: Æнæивд

en: Summary
os: Иумиагæй

en: View
os: Фенд
