Sector Distribution (all releases) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Home
fa: خانه

en: Body
fa: بدنه

en: Content
fa: محتوا

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Message
fa: پیغام

en: Image
fa: تصویر

en: Summary
fa: خلاصه

en: View
fa: مشاهده

en: Audio
fa: صوتی

en: Block
fa: قالبک

en: Page
fa: صفحه

en: Heading
fa: عنوان

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: or
fa: یا

en: Video
fa: ویدیو

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: Global
fa: سراسری

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Administrator
fa: مدیر

en: and
fa: و

en: Critical
fa: بحرانی

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Add custom block
fa: افزودن قالبک سفارشی

en: 404 page not found
fa: 404 صفحه پیدا نشد
