Sector (5.0.5) - en to ne translation catalogue (48 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Language
ne: भाषा

en: Action
ne: कारवाही

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Size
ne: आकार

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Help
ne: सहयोग

en: Picture
ne: तस्विर

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Media
ne: मिडिया

en: Table
ne: तालिका

en: Basic
ne: सामान्य

en: User login
ne: प्रयोगकर्ताको प्रवेश

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Revision
ne: संशोधन

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक

en: User account
ne: प्रयोगकर्ताको खाता

en: Main menu
ne: मुख्य मेनु

en: Full content
ne: पुरा सामग्री

en: No front page content has been created yet.
ne: अहिले सम्म अगाडिको पृष्ठमा कुनै विषयवस्तु सिर्जना गरिएको छैन्।

en: Wide
ne: चौडा

en: Narrow
ne: साघुरो

en: Welcome to [site:name]
ne: [site:name]मा स्वागत छ
