Sector Distribution (5.0.0) - en to he translation catalogue (116 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Language
he: שפה

en: Action
he: פעולה

en: Last updated
he: עודכן לאחרונה

en: On
he: פעיל

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Tags
he: תגיות

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Size
he: גודל

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Use count
he: שימוש בספירה

en: Image
he: תמונה

en: Feed
he: פיד

en: Name
he: שם

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Help
he: עזרה

en: True
he: אמת

en: Filename
he: שם קובץ

en: Teaser
he: תקציר

en: Updated
he: עודכן

en: Picture
he: תמונה

en: User
he: משתמש

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Files
he: קבצים

en: All
he: הכל

en: Page title
he: כותרת דף

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Filter
he: סינון

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי

en: Thumbnail
he: תמונת אצבע

en: Media
he: מדיה

en: Widget
he: וידג'ט

en: Desc
he: יורד

en: preview
he: תצוגה מקדימה

en: Table
he: טבלה

en: Basic
he: בסיסי

en: User login
he: כניסה

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Banner
he: באנר

en: Last
he: אחרון

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Full
he: מלא

en: Token
he: אסימון

en: First
he: ראשון

en: author
he: מחבר/ת

en: Entity
he: יישות

en: Revision
he: גרסה

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Unpublished
he: לא מפורסם

en: News
he: חדשות

en: Tabs
he: לשוניות

en: Apply
he: החל

en: Used in
he: משמש ב-

en: simple
he: פשוט

en: Grid
he: רשת

en: Global
he: כללי

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Offset
he: היסט

en: authenticated user
he: משתמש מזוהה

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Newest first
he: חדש תחילה

en: anonymous user
he: אורח

en: Entity type
he: סוג ישות

en: User account
he: חשבון משתמש

en: No content available.
he: אין תוכן זמין.

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Permanent
he: קבוע

en: Temporary
he: זמני

en: No files available.
he: אין קבצים זמינים

en: Frontpage
he: דף הבית

en: MIME type
he: סוג MIME

en: Upload date
he: תאריך העלאה

en: Search index
he: חיפוש באינדקס

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Compact
he: קומפקטי

en: Publishing status
he: מפורסם

en: Apply filters
he: החלת מסננים

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Your virtual face or picture.
he: אוואטר או תמונה

en: Breadcrumbs
he: פרורי לחם

en: Status messages
he: הודעות מצב

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Full content
he: תוכן מלא

en: No front page content has been created yet.
he: לא נוצר עדיין תוכן לדף הבית.

en: Find and manage content.
he: איתור תוכן וניהולו.

en: Footer menu
he: תפריט בתחתית הדף

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Latest news
he: חדשות אחרונות

en: Wide
he: רחב

en: File usage
he: שימוש בקובץ

en: Narrow
he: צר

en: Welcome to [site:name]
he: ברוכים הבאים ל[site:name]
