Sector Distribution (9.1.4) - en to gl translation catalogue (106 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Action
gl: Acción

en: Last updated
gl: Última actualización

en: On
gl: Activo

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Tags
gl: Etiquetas

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: Image
gl: Imaxe

en: Feed
gl: Orixe

en: Name
gl: Nome

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Preview
gl: Vista previa

en: Help
gl: Axuda

en: True
gl: Verdadeiro

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Teaser
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Picture
gl: Imaxe

en: Back to top
gl: Voltar arriba

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Files
gl: Ficheiros

en: All
gl: Todo

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: Off
gl: Desactivado

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Thumbnail
gl: Miniatura

en: Media
gl: Medios

en: Widget
gl: Control

en: Table
gl: Táboa

en: Basic
gl: Básico

en: User login
gl: Iniciar sesión

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Full
gl: Completo

en: Token
gl: Símbolos

en: First
gl: Primeiro

en: author
gl: autor

en: Revision
gl: Revisión

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Unpublished
gl: Non publicado

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Apply
gl: Aplicar

en: Used in
gl: Usado en

en: Grid
gl: Grella

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Offset
gl: Desprazamento

en: authenticated user
gl: usuario autenticado

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Newest first
gl: O máis recente primeiro

en: anonymous user
gl: usuario/a anónimo/a

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: User account
gl: Conta de usuario

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Permanent
gl: Permanente

en: Temporary
gl: Temporal

en: Frontpage
gl: Páxina principal

en: MIME type
gl: Tipo MIME

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Compact
gl: Compacto

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Status messages
gl: Mensaxes de estado

en: Published status
gl: Estado de publicación

en: Full content
gl: Contido completo

en: No front page content has been created yet.
gl: Aínda non se creou contido para a páxina principal.

en: Find and manage content.
gl: Encontrar e xestionar contido.

en: Wide
gl: Ancho

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Search result highlighting input
gl: Resaltando o resultado da procura

en: Primary admin actions
gl: Accións primarias de administración

en: Basic HTML
gl: HTML básico

en: Narrow
gl: Estreito

en: Welcome to [site:name]
gl: Benvido a [site:name]
