Sector Distribution (9.2.0) - en to az translation catalogue (93 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Last updated
az: Son yeniləmə

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Size
az: Ölçü

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Use count
az: Hesabdan istifadə edin

en: Image
az: Şəkil

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: True
az: Həqiqət

en: Filename
az: Fayl adı

en: Teaser
az: Tizer

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Picture
az: Şəkil

en: User
az: İstifadəçi

en: Content type
az: Kontent tipi

en: Files
az: Fayllar

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Thumbnail
az: Miniatür

en: Widget
az: Vidcet

en: Desc
az: azaldın

en: Table
az: Cədvəl

en: Basic
az: Əsas

en: Last
az: Son

en: Anonymous
az: Anonim

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: author
az: müəllif

en: Entity
az: Entiti

en: Sidebar
az: Yan panel

en: Revision
az: Reviziya

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Tabs
az: Tablar

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Used in
az: -də istifadə olunub

en: Grid
az: Cədvəl

en: Global
az: Qlobal

en: Subtitle
az: Altyazı

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Newest first
az: Ən yeni əvvəldə

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: No content available.
az: Əlçatan məzmun yoxdur.

en: Permanent
az: Daimi

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: No files available.
az: Əlçatan fayl yoxdur.

en: Frontpage
az: Ön səhifə

en: MIME type
az: MIME növü

en: Upload date
az: Yükləmə tarixi

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Compact
az: Kompakt

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: Apply filters
az: Filtrləri tətbiq edin

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Full content
az: Tam məzmun
