Sector Distribution (9.3.3) - en to te translation catalogue (56 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Status
te: స్థితి

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Action
te: చర్య

en: Last updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: File
te: ఫైల్

en: Edit
te: మార్చు

en: Size
te: కొలత

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Name
te: పేరు

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Help
te: సహాయం

en: True
te: సత్యం

en: Picture
te: చిత్రం

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Filter
te: వడపోయి

en: Table
te: పట్టిక

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Full
te: పూర్తి

en: Related links
te: సంబంధిత లింకులు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Unpublished
te: ప్రచురింపబడనివి

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక

en: authenticated user
te: అధీకృత వాడుకరి

en: anonymous user
te: అజ్ఞాత వాడుకరి

en: User account
te: వాడుకరి ఖాతా

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Status messages
te: స్థితి సందేశాలు

en: Changed date
te: మార్చిన తేదీ

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML

en: Basic HTML
te: ప్రాథమిక HTML

en: Max 1300x1300
te: గరిష్టంగా 1300x1300

en: Max 2600x2600
te: గరిష్టంగా 2600x2600

en: Max 325x325
te: గరిష్టంగా 325x325

en: Max 650x650
te: గరిష్టంగా 650x650
