Sector (9.3.6) - en to cs translation catalogue (127 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Action
cs: Akce

en: Last updated
cs: Poslední změna

en: On
cs: Zapnuto

en: Last Updated
cs: Poslední změna

en: Tags
cs: Štítky

en: File
cs: Soubor

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: Image
cs: Obrázek

en: Feed
cs: Zdroj

en: Name
cs: Jméno

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Preview
cs: Náhled

en: Help
cs: Nápověda

en: True
cs: Pravda (True)

en: Filename
cs: Název souboru

en: Teaser
cs: Úvodník

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Picture
cs: Obrázek

en: Back to top
cs: Zpět nahoru

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Files
cs: Soubory

en: All
cs: Vše

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Filter
cs: Filtr

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Thumbnail
cs: Náhled

en: Media
cs: Média

en: Desc
cs: Sestupně

en: Table
cs: Tabulka

en: Basic
cs: Základní

en: Last
cs: Poslední

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Full
cs: Celé

en: First
cs: První

en: author
cs: autor

en: Revision
cs: Revize

en: Content settings
cs: Nastavení obsahu

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Unpublished
cs: Skryto

en: Tabs
cs: Záložky

en: Apply
cs: Použít

en: Used in
cs: Použito v

en: simple
cs: jednoduché

en: Grid
cs: Mřížka

en: Global
cs: Globální

en: Subtitle
cs: Podnadpis

en: Filter by category
cs: Filtrovat podle kategorie

en: Offset
cs: Posun

en: authenticated user
cs: přihlášený uživatel

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Newest first
cs: Nejnovější první

en: anonymous user
cs: anonymní uživatel

en: Entity type
cs: Typ entity

en: User account
cs: Uživatelský účet

en: No content available.
cs: Žádný obsah není k dispozici.

en: Permanent
cs: Trvalý

en: Temporary
cs: Dočasný

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: Frontpage
cs: Titulní strana

en: MIME type
cs: Typ MIME

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Filter by type
cs: Filtr podle typu

en: Main menu
cs: Hlavní menu

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Compact
cs: Kompaktní

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Your virtual face or picture.
cs: Váš avatar nebo profilový obrázek.

en: Show more
cs: Zobrazit více

en: Breadcrumbs
cs: Drobečková navigace

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Published status
cs: Status zveřejnění

en: Full content
cs: Plný obsah

en: No front page content has been created yet.
cs: Pro titulní stránku ještě nebyl vytvořen obsah.

en: Find and manage content.
cs: Hledat a spravovat obsah.

en: This link will take you to an external web site. We are not responsible for their content.
cs: Tento odkaz vás zavede na externí webové stránky. Nejsme zodpovědni za jejich obsah.

en: Changed date
cs: Datum změny

en: Footer menu
cs: Menu patičky

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Social media
cs: Sociální média

en: Master
cs: Nadřízené

en: Wide
cs: Široký

en: Full HTML
cs: Plné HTML

en: Registering module
cs: Probíhá registrace modulu

en: (link is external)
cs: (odkaz je externí)

en: Search result highlighting input
cs: Zvýraznit hledaný text ve výsledcích.

en: A basic block contains a title and a body.
cs: Základní blok obsahuje nadpis a text.

en: Basic HTML
cs: Základní HTML

en: Restricted HTML
cs: Omezené HTML

en: Site information links
cs: Odkazy na informace o webu

en: Find and manage files.
cs: Vyhledat a spravovat soubory.

en: Max 1300x1300
cs: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
cs: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
cs: Max. 325x325

en: Max 650x650
cs: Max. 650x650

en: Narrow
cs: Úzký

en: Files overview
cs: Přehled souborů

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
cs: Informace o použití souboru pro {{arguments.fid}}

en: Find and manage content
cs: Najít a spravovat obsah

en: Welcome to [site:name]
cs: Vítejte na webu [site:name]
