Sector (9.5.3) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: File
te: ఫైల్

en: Search
te: వెతుకు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Help
te: సహాయం

en: Page
te: పేజీ

en: Anonymous
te: అనామకం

en: authenticated user
te: అధీకృత వాడుకరి

en: anonymous user
te: అజ్ఞాత వాడుకరి

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML

en: Basic HTML
te: ప్రాథమిక HTML

en: Max 1300x1300
te: గరిష్టంగా 1300x1300

en: Max 2600x2600
te: గరిష్టంగా 2600x2600

en: Max 325x325
te: గరిష్టంగా 325x325

en: Max 650x650
te: గరిష్టంగా 650x650
