Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Tags
mn: Тагууд

en: Name
mn: Нэр

en: Email
mn: Имэйл

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн
