Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Name
ast: Nome

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Published
ast: Espublizáu
