Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Comments
bn: মন্তব্যসমূহ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Name
bn: নাম

en: Email
bn: ইমেইল

en: Comment
bn: মন্তব্য

en: Published
bn: প্রকাশিত
