Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Name
bo: མིང

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ
