Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Body
cs: Text

en: Comments
cs: Komentáře

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Name
cs: Jméno

en: Email
cs: E-mail

en: Off
cs: Vypnuto

en: Comment
cs: Komentář

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce
