Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Comments
eo: Komentoj

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Name
eo: Nomo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Comment
eo: Komento

en: Published
eo: Publikigita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo
