Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Comments
et: Kommentaarid

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Name
et: Nimi

en: Email
et: E-kiri

en: Off
et: Väljas

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele
