Sector Blog (8.x-1.0-beta1) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Name
eu: Izena

en: Email
eu: Eposta

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Published
eu: Argitaratua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua
